Księgarnia Chopin University Press

Wraz z utworzeniem w Uniwersytecie Wydawnictwa Chopin University Press naturalnym celem stało się utworzenie uczelnianej księgarni, w której będzie można nabyć książki i nuty wydawane przez Uniwersytet. Ich wysoki poziom merytoryczny, właściwa ekspozycja i pełna dostępność dla społeczności akademckiej stanowią wartości leżące u podstaw funkcjonowania Wydawnictwa. Promowanie artystycznej i naukowej działalności pedagogów oraz studentów UMFC, poprzez wydawanie publikacji, stały się główną przesłanką utworzenia nie tylko księgarni, ale samodzielnego wydawnictwa z własnym imprintem Chopin University Press.

Księgarnia Chopin University Press znajduje się na parterze, w holu głównym UMFC. Inicjatorem pomysłu utworzenia księgarni był prorektor ds. nauki prof. dr hab. Paweł Łukaszewski. Autorką projektu wnętrza księgarni jest Izabela Sadurska.

Przestrzeń księgarni została zagospodarowana tak, aby móc wygodnie przeglądać ofertę wydawniczą i organizować spotkania autorskie. Oficjalne otwarcie księgarni nastąpiło w czerwcu 2017 roku. Poza sprzedażą bezpośrednią księgarnia prowadzi sprzedaż internetową oraz dystrybucję biletów na koncerty organizowane w salach koncertowych UMFC.

Księgarnia prowadzona przez:

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
ul. Okólnik 2, 00-368 Warszawa
ksiegarnia@chopin.edu.pl

Formularz kontaktowy

Rachunek bankowy księgarni
03 2490 0005 0000 4600 8356 8200

Zasady realizacji zamówień, płatności, wysyłek, zwrotów i reklamacji

Regulamin sprzedaży