Jak napisać pracę dyplomową o muzyce : poradnik dla studentów i doktorantów kierunków muzycznych

30,00 zł
Ilość
dostępny

Pierwszy tego typu poradnik w Polsce, który w całości jest poświęcony metodyce przygotowywania prac promocyjnych na kierunkach muzycznych. Odbiorcami publikacji są w pierwszej kolejności studenci studiów licencjackich i magisterskich w uczelniach muzycznych oraz doktoranci. Praca może być także cennym źródłem wskazówek dla opiekunów prac (promotorów) i wspierać ich szeroko pojętą pracę seminaryjną.

Przewodnik zawiera szereg zagadnień związanych procesem powstawania pracy - od wyboru tematu, przez budowę logicznej struktury, aspekty językowe, stylistyczne i techniczne, aż do kwestii organizacyjnych związanych ze złożeniem i obroną pracy.

Autorem poradnika jest Marcin Tadeusz Łukaszewski, pianista, teoretyk muzyki, kompozytor, dr nauk o sztuce i dr hab. sztuki muzycznej, laureat szeregu nagród i pedagog związany od 2011 r. z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina. Jest autorem pięciu książek, m.in. Przewodnika po muzyce fortepianowej (Warszawa 2014) oraz biografii kompozytora, a prywatnie ojca autora, Wojciecha Łukaszewskiego (Częstochowa 1997).

umfc-181
AUTOR Marcin Tadeusz Łukaszewski
ILUSTRACJE / OPRAC. GRAF. Sylwia Szafrańska
MIEJSCE WYDANIA Warszawa
WYDAWCA Wydawnictwo Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina
ROK WYDANIA 2016
LICZBA STRON 367
OPRAWA Oprawa miękka
ISBN / ISSN / ISNM 9788361489849
KATEGORIA I TAGI
  • Książki
  • Podręczniki
  • praca dyplomowa
  • praca magisterska
  • Jak napisać pracę dyplomową o mu